Літопис

ДНЗ " Сонечко" розташувався в пристосованному приміщені, побудованому у 1966 році геологами, котрі працювали на території села і приміщення було гуртожитком. У 1970 році приміщення було прийнято головою колгоспу " Прапор комунізму" Касяненком М.М. на баланс хозяйства та пристосоване під дитячий садочок.Скільки змін зазнало приміщення за час свого існування! Плинув час змінювався коллектив, змінювались завідувачі тож 1971році керівництво закладу прийняла на себе  чарівна, молода та енергійна завідуюча Гоголева В.К.. Дитячим  сміхом заповнився садок і почав своє життя,  далі Шафорост Н.І., Радіонова А.А., Клочко В.П., та з 2000 року по цей час Костюк Л.М. За час її роботи завідувача, дитячий заклад продовжував відновлюватися. Сказать що садочок змінився за час свого існування - це нічого не сказати. Тому що всі керівники, кожен в свій час змінювали заклад тільки на краще. Керуючи разом с колективом сумлінною багаторічною працею вдосконалювали, обустраювали та всіляко прикрашали територію дитячого садочка. Безумовно, за стільки  років садочок змінився: він став кращим, модернізованішим, сучаснішим. Та головним є те, що дошкільний заклад прагне бути тим місцем, де діти завжди можуть фізично розвиватися, зміцнювати здоров’я, реалізовувати свої здібності, товаришувати, весело і щасливо жити. В наш садочок приводять своїх діточок вже наші випускники. Ми з гордістю і радістю зустрічаємо наш ювілей  садочка і з впевненістю дивимося у майбутнє наших вихованців.