Сторінка батьків

• Щоб адаптувати дитину до садочка, необхідно:
  • *психологічно підготувати дитину до відвідування садочка. Найкраще знайомитися з дошкільним закладом ще влітку, коли є можливість багато гуляти надворі, грати в рухливі ігри.
  •
  • *   необхідно вводити в харчовий раціон дитини більше м'яса, сиру, фруктів;
  •
  • *   якщо дитина прийшла в садочок зі сльозами, не варто довго прощатися. Ваше маленьке чадо відчує, що ви спокійні - і само заспокоїться.;
  •
  • *    дитині треба завжди говорити правду;
  •
  • * щоб малюку було легше пристосуватись, не купуйте йому в садочок усе нове. Малечі важлива присутність довкола звичних речей, вдома треба дотримуватися режиму дня, як і в садочку;
  •
  • *  не лякайте дітей садочком, а перетворіть його відвідування на сімейне свято з солодощами та вітаннями.
  •
  • Правила та вимоги для батьків
  • 1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу – до 8.30 та забирати – до 17.00.
  •
  • 2. Приводити дитину в ДНЗ у чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.
  •
  • 3. Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователям про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).
  •
  • 4. Вихователь зобов`язаний щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб , нездужання, тілесних ушкоджень.
  •
  • 5. Якщо під час ранкового прийому у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов`язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.
  •
  • 6. При відсутності дитини в ДНЗ більше трьох днів необхідно надати довідку від лікаря.
  •
  • 7. Батьки або особи, що за їх дорученням приводять дитину в ДНЗ, мають передати її вихователю. Не припустимо відправляти дитину до дитячого садка саму, без супроводу дорослого.
  •
  • 8. Батькам треба заздалегідь повідомляти вихователя щодо осіб, яким вони доручають забрати дитину з ДНЗ.
  •
  • 9. В окремих випадках таке доручення оформляється письмово.
  •
  • 10. Вихователь не має права віддавати дітей з ДНЗ неповнолітнім дітям, батькам в нетверезому стані.
  •
  • 11. Вносити плату за харчування до 10-го числа кожного місяця.
  •
  • 12. Вихователь не несе відповідальність за збереження прикрас (сережки, хрестики тощо).